GOLDEN TULIP WARSAW CENTRE, UL. TOWAROWA 2, WARSZAWA
08.06.2017

Program konferencji
Partnerzy
Prezentacje
Galeria

W czwartek 8 czerwca br. w Golden Tulip Warsaw Centre w Warszawie odbyła się, już siódma edycja konferencja Innowacyjna Gmina, która już od kilku lat jest źródłem wiedzy i inspiracji dla przedstawicieli samorządów. Udział w niej wzięło ponad 150 osób zainteresowanych rozwojem innowacyjnych gmin.
Podczas tegorocznej edycji konferencji eksperci oraz samorządowcy rozmawiali na temat zrównoważonej gminy, efektywności energetycznej i elektromobilności w regionie, gospodarki o obiegu zamkniętym oraz projektach PPP, które są szansą na inwestycje w gminach.
Uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się, które polskie miasta znalazły się w rankingu miast rozwijających się w sposób sprzyjający ludziom i środowisku, jakie są sposoby optymalizacji energii w gminie oraz jak wygląda racjonalizacja gospodarki odpadami komunalnymi w Polsce. Nie zabrakło również tematów dotyczących projektów PPP – eksperci dyskutowali o ich możliwościach i ograniczeniach.
Ponadto, w ramach konferencji, uczestnicy mogli wziąć udział w certyfikowanych warsztatach „Jak przeprowadzić projekt PPP w gminie?”, które były prowadzone przez dra Rafała Cieślaka z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz, Mirosława Józefczuka, Członka Zarządu Warbud SA oraz Macieja Kopańskiego, Dyrektora ds. Rozwoju z ENGIE Polska.
Zdjęcia z konferencji można znaleźć w zakładce GALERIA
Relację z konferencji można znaleźć na stronie press.warszawa.pl